Welurowe dresy zastępujące eleganckie spodnie

Uniwersalne welurowe dresy

Przyglądając się ostatnim trendom odzieżowym można dostrzec, że królują tam dresy w każdej postaci. Zaczynając od bluz, leginsów czy spódnic, a kończąc na spodniach. Ostatnimi czasy największą furorę na rynku odzieżowym robią welurowe dresy. Stanowią one dopełnienie praktycznie każdej stylizacji, o jakiej tylko pomyśli kobieta. Co najważniejsze jednak, nie muszą być noszone tylko jako komplet. Spodnie damskie można z łatwością połączyć z eleganckimi koszulami czy bluzkami, tworząc przy tym nietuzinkowy look do pracy lub na randkę. Natomiast górną część może zastąpić welurowa bluza, która nada stylizacji charakteru. Tak czy tak sprawiają, że kobieta czuje się w nich niesamowicie swobodnie i wyjątkowo.

Welur królewski

No dobrze, ale czym jest ten welur? Mogłoby się wydawać, iż przez swoją miękkość welur jest materiałem delikatnym i niewytrzymałym. Nic bardziej mylnego. Jest to niesamowicie uniwersalna i wytrzymała tkanina, która przez wiele lat uchodziła za materiał ekskluzywny, zarezerwowany dla wyższych sfer. Do Europy przybyła około XII wieku i właśnie wtedy zyskała przydomek królewski, ponieważ wykorzystywano ją na dworze monarchy. Może właśnie dlatego każda stylizacja zawierająca dresy z weluru wygląda jak z modowego magazynu.

Dla młodszych i starszych

Welurowe dresy damskie są bezdyskusyjnym hitem i must have ostatnich czasów. Oprócz tego, że są niesamowicie wygodne i pasują do każdej stylizacji, to przyciągają i jeszcze długo będą przyciągać wzrok wszystkich ludzi. Razem czy osobno są idealne do pracy, na imprezę czy na spacer. Cechuje je brak tandety czy kiczu i są przeznaczone dla każdej grupy wiekowej, niezależnie od wieku. Nic dziwnego więc, że cieszą się obecnie taką popularnością, skoro może je nosić zarówno kobieta dojrzała, jak i dziecko.
To od ciebie zależy jaką stylizację wybierzesz. Od teraz dres możesz nosić każdego dnia, nie tylko podczas treningu. Sięgaj po nowoczesne, modne rozwiązania i sama stwórz swój niepowtarzalny look. Niezależnie od tego czy będzie to cały komplet dresowy, czy jedynie górna lub dolna jego część.

Comments are closed.